Slektsgransking

 

 

Jeg har registrert gravminner i Harstad for DIS-Norges database over norske gravminner.

Her er PDF-filer med data for det som er registrert:

Harstad Gravlund.      Tofta Gravlund      Fredly Gravlund     Sørvik Gravlund

Trondenes Gravlund      Elgsnes Gravlund      Grøtavær Gravlund      Lundenes Gravlund


Her er ei PDF-fil med et register over BUDALS-FOLKET samlet av Obert Pettersen. Denne inneholder folk og slekt fra Budalen i Hadsel kommune i Vesterålen.

Her er også et dokument med litt info om Holdøya og Schultz-folk. Aner ikke opprinnelsen, men fant en dårlig kopi hos min far som renskrevet etter beste evne.


 

Nedenfor er det jeg vet om mine egne (og her er Bodils) aner. Dette er på ingen måte komplette lister da jeg sålangt har lite data om anene til begge mine bestemødre! Dersom du har lyst til å "bla" i min slektsdatabase så finnes den her. Sidene er produsert med Dynamic Family Tree Compiler av data i min Brother's Keeper database. Den inneholder for tiden vel 20000 navn. Noen av disse navnene tilhører Bodils og min slekt, andre er personer av interesse som jeg har kommet over.

Du finner databasen her på denne sida.

 

 


 

Foreldre

 

2.  Hilmar Andreas Angel Budahl, f. 13 mai 1915 i Budal, Hadsel, Nordland, d. 21 sep 2002 på Harstad Sykehus, Harstad, Troms.

 

3.  Sigri Moen, f. 21 jul 1922 på Samamoa, Trondenes, Troms, d. 14 sep 1993 på Harstad Sykehus, Harstad, Troms.

 

Besteforeldre

 

4.  Oluf Sofus Olufsen, f. 15 mar 1876 i Brettvika, Hadsel, Nordland, d. 25 nov 1960 i Budal, Hadsel, Nordland.

 

5.  Anna Mathilde Martinsdatter, f. 23 jan 1880 i Hanesett, Osmarka, Øre, Møre og Romsdal, d. 12 jul 1969 i Budal, Hadsel, Nordland.

 

6.  Peder Ingvard Martin Andersen, f. 9 jan 1891 i Samamoa, Trondenes, Troms, d. 6 nov 1973 i Harstad, Troms.

 

7.  Sandra Marie Susæg, f. 2 mai 1895 i Liland, Evenes, Nordland, d. 20 feb 1933 i Samamoa, Trondenes, Troms.

 

Oldeforeldre

 

8.  Oluf Albregt Johan Mathiassen, f. 4 mai 1842 i Holdøy, Hadsel, Nordland, d. 6 sep 1906 i Brettvika, Hadsel, Nordland.

 

9.  Johanne Sofie Andreasdatter, f. 28 mar 1844 i Svolvær, Vågan, Nordland, d. 28 jan 1932 i Brettvika, Hadsel, Nordland.

 

10.  Martin Andersson, f. 6 des 1823 i Hov, Sunndal, Møre og Romsdal, d. 31 okt 1887 i Kristiansund sykehus, Møre og Romsdal.

 

11.  Ingeborg Mikalsdatter, f. 15 nov 1842 i Heggem, Øre, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. 2 jun 1917 i Øre, Tingvoll, Møre og Romsdal.

 

12.  Anders Fredrik Pedersen, f. 27 jun 1844 i Hagan, Trondenes, Troms, d. 2 mar 1908 i Sama, Trondenes, Troms.

 

13.  Kristiane Bertheusdatter, f. 9 jul 1848 i Skånland L., Trondenes, Troms, d. 2 jun 1930 i Sama, Trondenes, Troms.

 

14.  Edvart Mathias Michaelsen Susæg, f. 31 jan 1851 i Årbogen, Liland, Evenes, Nordland, d. 24 nov 1937 i Liland, Evenes, Nordland.

 

15.  Johanne Margrethe Isaksdotter, f. 12 okt 1854 i Korpilombolo, Norrbotn, Sverige, d. 8 des 1937 på Liland, Evenes, Nordland.

 

Tippoldeforeldre

 

16.  Mathias Jens Olsen Schultz, f. 6 jun 1815 i Holdøy, Hadsel, Nordland, d. 10 jul 1896 i Holdøy, Hadsel, Nordland. 

 

17.  Lorentine Henriette Lorentsen, f. 13 aug 1815 i Hanøy, Hadsel, Nordland, d. 18 apr 1876 i Holdøy, Hadsel, Nordland.

 

18.  Andreas Monsen Eikevig, f. ___ 1793 i Eikevig, Bergen, Hordaland, d. 23 nov 1862 i Svolvær, Vågan, Nordland.

 

19.  Johanna Everine Steen, f. ___ 1802 i Svolvær, Vågan, Nordland, d. 10 jul 1875 i Svolvær, Vågan, Nordland.

 

20.  Anders Gundersen, f. ___ 1795 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal, d. ___ 1842. 

 

21.  Olaug Sivertsdatter Dalen.  Forhold til Anders Gundersen, f. ___ 1795 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal, d. ___ 1842.

 

22.  Michael Torsteinsen Blikås, f. 23 mai 1821 i Blikås, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. 22 des 1896 i Blikås, Tingvoll, Møre og Romsdal.

 

23.  Guri Olsdatter Duås, f. 11 mai 1816 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. 4 feb 1878 i Øre, Tingvoll, Møre og Romsdal.

 

24.  Peder Martinussen, f. ___ 1802 i Nygård, Hagan, Trondenes, Troms, d. 19 feb 1882 i Samamoa, Trondenes, Troms.

 

25.  Massi Malene Andersdatter, f. 2 sep 1805 i Gangsåsbotn, Trondenes, Troms, d. 19 sep 1878 i Samamoa, Trondenes, Troms.

 

26.  Berteus Andreas Olsen, f. 23 jun 1824 i Tennevik, Trondenes, Troms, d. 3 okt 1856 i Skånland, Troms. 

 

27.  Ingeborg Marie Hansdatter, f. 9 jun 1820 i Sørrollnes, Trondenes, Troms, d. 20 jun 1890 i Foldvik, Gratangen, Troms.

 

28.  Michael Mathiasen Susæg, f. 27 mai 1812 i Henning, Steinkjer, Nord-Trøndelag, d. 29 mai 1890 i Liland, Evenes, Nordland.

 

29.  Anne Johanna Jeftasdatter, f. 8 apr 1825 i Lien, Evenes, Nordland, d. 20 okt 1903 i Liland, Evenes, Nordland.

 

30.  Isak Nilsson, f. 25 okt 1825 i Sverige, d. 7 jan 1884 i Teurajärvi Hällforss, Korpilombolo, Norrbotten, Sverige.

 

31.  Anna Greta Josefsdotter, f. 17 jul 1821 i Månsbyn nr 13, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 jun 1911 i Teurajärvi, Korpilombolo, Norrbotten, Sverige.

 

Tipptippoldeforeldre

 

32.  Ole Mathiasen Schultz, f. apr 1743 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. 18 okt 1829 i Holdøy, Hadsel, Nordland.

 

33.  Hanna Petternille Olsdatter, f. 20 aug 1775 i Holdøy, Hadsel, Nordland, d. 24 des 1848 i Holdøy, Hadsel, Nordland.

 

34.  Ole Wilhelm Lorentzen, f. ___ 1775 i Hanøy, Hadsel, Nordland, d. 3 mai 1820 i Hanøy, Hadsel, Nordland.

 

35.  Hanna Marie Axelsdatter Klæboe Rasch, f. 7 des 1791 i Skjervøy, Troms, d. ___ 1839 i Hanøy, Hadsel, Nordland. 

 

38.  Steen Zachariasen, f. ___ 1739 i Vågan, Nordland. 

 

39.  Margrethe Nielsdatter, f. ___ 1761 i Vågan, Nordland.

 

40.  Gunner Halvorsen Hoaas, f. ___ 1762 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal, d. ___ 1831 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal. 

 

41.  Ingri Andersdatter, f. ___ 1765 i Østigård, Flatvad, Sunndal, Møre- og Romsdal, d. ___ 1851 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal.

 

42.  Sivert Olsson. 

 

43.  Marit Olsdotter.

 

44.  Torsten Michelsen Blikås Sandnes, f. ___ 1784 i Blikås, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1850.

 

45.  Elli Christensdatter Heggem, f. ___ 1788 i Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1837.

 

46.  Ole Knutson Duås, f. ___ 1780, d. ___ 1839.

 

47.  Ingeborg Olsdatter Skeid, f. ca 1783, d. ___ 1835.

 

48.  Martinus Pedersen, f. ___ 1775 i Hagan, Trondenes, Troms, d. 30 apr 1856 i Nygård, Hagan, Trondenes, Troms. 

 

49.  Gunhild Rebekka Paulsdatter, f. ___ 1776 i Årnes, Trondenes, Troms, d. ___ 1846 i Nygård, Hagan, Trondenes, Troms.

 

50.  Anders Frantssen, f. ___ 1778 i Harstadbotn, Trondenes, Troms, d. 26 mai 1852 - ___ 1862 i Harstadbotn, Trondenes, Troms. 

 

51.  Anne Dortea Pedersdatter, f. ___ 1762 i Sama, Trondenes, Troms, d. ___ 1831 i Harstadbotn, Trondenes, Troms.

 

52.  Ole Sakarias Anderssen, f. ___ 1794 i Vollstad, Trondenes, Troms, d. ___ 1847 i Tennevik, Trondenes, Troms. 

 

53.  Bergitta Marie Olsdatter, f. ___ 1801 i Tennevik, Trondenes, Troms, d. ___ 1876 i Tennevik, Trondenes, Troms.

 

54.  Hans Olsen, f. på Sørrollnes, Trondenes, Troms. 

 

55.  Marta Olsdatter.

 

56.  Mathias Ingebrigtsen Bakken Susegg, f. ___ 1759 i Susegg, Henning, Nord-Trøndelag.

 

57.  Ingeborg Larsdatter Schmith, f. ___ 1770.

 

58.  Jefta Mikkelsen, f. ___ 1798 i Evenes, Nordland, d. 16 nov 1837 i Lien, Evenes, Nordland. 

 

59.  Ingeborg Maria Johnsdatter, f. 24 jul 1793 i Stunes, Evenes, Nordland, d. 28 apr 1867 i Liland, Evenes, Nordland. 

 

62.  Josef Josefsson, f. 23 des 1789 i Ryssbält nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 sep 1839 i Bjurtjärn, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

63.  Margareta Katarina Olofsdotter, f. 3 jul 1790 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 13 nov 1882 i Siknäs, Nederkalix, Norrbottn, Sverige.

 

3. tipp-oldeforeldre

 

64.  Paul Mathias Olsen Schultz, f. ca 1718 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. ___ 1775. 

 

65.  Gurru Jochumdatter, f. ___ 1719 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. 29 apr 1764.

 

66.  Ole Olsen Holdøy, f. 7 okt 1741 i Kvalsauken, Sortland, Nordland, d. ___ 1779 i Holdøy, Hadsel, Nordland. 

 

67.  Johanna Andersdatter, f. 28 nov 1744 i Sigerfjord, Sortland, Nordland, d. 14 feb 1813 i Holdøy, Hadsel, Nordland. 

 

70.  Aksel Andersen Rasch, f. ___ 1732 i Skjervøy, Troms, d. 20 sep 1797 i Skjervøy, Troms. 

 

71.  Sissel Margrethe Henriksdatter Klæboe, f. ___ 1749 i Leirvik, Engeløy, Steigen, Nordland.

 

76.  Zachris Mogensen Jentoft Berg, f. ___ 1709 - ___ 1711 i Berg, Buksnes, Nordland. 

 

77.  Maren Steensdatter Sennesvik, f. ___ 1720 i Hol, Buksnes, Vestvågøy, Nordland.

 

80.  Halvor Endreson Hoås, f. ___ 1733 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal, d. ___ 1797 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal. 

 

81.  Synnøv Olsdatter Grødal, f. ___ 1737 i Grødal, Sunndal, Møre og Romsdal, d. ___ 1805 i Hoås, Hov, Sundal, Møre og Romsdal.

 

88.  Mikkel Hansen Sandnes. 

 

89.  Guri Olsdatter Blikås.

 

90.  Kristen Olsen Øye, f. ___ 1754 i Nigarden, Øie, Øre, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1820 i Nistua, Heggem, Øre, Tingvoll, Møre og Romsdal. 

 

91.  Synnøve Audensdatter Koksvik, f. ___ 1751 i Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1817.

 

92.  Knut Olson Duås, f. ___ 1751 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1803 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal. 

 

93.  Gurå Olsdatter Sjømæling, f. ___ 1752, d. ___ 1808 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal.

 

96.  Peder Larsen, f. ___ 1746 i Vaskinn, Trondenes, Troms, d. ___ 1809 i Hagan, Trondenes, Troms. 

 

97.  Kirsten Johnsdatter, f. ___ 1741, d. ___ 1803 i Hagan, Trondenes, Troms.

 

98.  Paul Hanssen, f. ___ 1728 i Nordvik, Trondenes, Troms, d. ___ 1787. 

 

99.  Margrete Kristoffersdatter, f. ___ 1732 i Grøta, Trondenes, Troms, d. ___ 1784.

 

100.  Frants Korneliussen, f. ___ 1750 i Harstadbotn, Trondenes, Troms, d. ___ 1811 i Harstadbotn, Trondenes, Troms. 

 

101.  Berte Marie Gabrielsdatter, f. ___ 1749 i Harbakken, Trondenes, Troms, d. ___ 1810 i Harstadbotn, Trondenes, Troms.

 

104.  Anders Olsen, f. ___ 1748 i Balstad, Tjeldsund, Nordland, d. i Vollstad, Trondenes, Troms. 

 

105.  Maren Kirstina Mikkelsdatter, f. ___ 1767 i Vollstad, Trondenes, Troms, d. ___ 1801 i Vollstad, Trondenes, Troms.

 

106.  Ole Ingebrigtsen Dalback, f. ___ 1777 i Syrengen, Ringebu, Oppland, d. ___ 1846 i Vågsfjorden, Trondenes, Troms. 

 

107.  Maren Elisabet Olsdatter Bagger, f. ___ 1780, d. ___ 1823 i Tennevik, Trondenes, Troms.

 

112.  Ingebrigt Andersen Overrein, f. ___ 1722, d. ___ 1788 i Sparbu, Steinkjer, Nord-Trøndelag. 

 

113.  Guru Berethe Kristoffersdatter, f. ___ 1730, d. ___ 1788.

 

118.  John Andersen, f. 27 aug 1756 i Evenes, Nordland, d. ___ 1811 i Ramnes, Tjeldsund, Nordland. 

 

119.  Anna Eriksdatter, f. ___ 1769 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

124.  Josef Grelsson, f. 5 apr 1762 i Ytterbyn nr 12 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 17 okt 1831 i Ryssbält nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

125.  Barbro Danielsdotter, f. 7 aug 1765 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 1 nov 1823 i Ryssbält nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

126.  Olof Olofsson, f. 5 nov 1762 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 1 okt 1847 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

127.  Katarina Helena Grelsdotter, f. 17 apr 1767 i Ytterbyn nr 13 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 mai 1860 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4. tipp-oldeforeldre

 

128.  Ole Schultz, f. ___ 1682, d. ___ 1746 i Trondheim, Sør-Trøndelag. 

 

129.  Gjertru Pedersdatter.

 

132.  Ole Kristensen, f. ___ 1699 i Kvalsauken, Sortland, Nordland, d. ___ 1779 i Holdøy, Hadsel, Nordland. 

 

133.  Karen Arntsdatter, f. ___ 1706 i Bygd, Sortland, Nordland, d. ___ 1790 i Ånstad, Sortland, Nordland.

 

134.  Anders Nilsen, f. ___ 1707 i Sigerfjord, Sortland, Nordland, d. ___ 1783 i Sigerfjord, Sortland, Nordland. 

 

135.  Anne Olsdatter, f. ___ 1709 i Hongfjord, Sortland, Nordland, d. ___ 1760 i Sigerfjord, Sortland, Nordland.

 

140.  Anders Rasch, f. ___ 1711 i Vebostad, Kvæfjord, Troms, d. ___ 1769 i Maursund, Skjervøy, Troms. 

 

141.  Grethe Cathrine Oderup, f. ___ 1708, d. ___ 1796.

 

142.  Henrik Hanssen Klæboe, f. ___ 1704 i Saura, Handnesøya, Nesna, Nordland, d. 3 jun 1770 i Leirvik, Engeløy, Steigen, Nordland. 

 

143.  Marith Andersdatter Schjelderup, f. ___ 1720 i Fikke, Hamarøy, Nordland, d. 16 mar 1809 i Eide, Skjervøy, Troms.

 

152.  Mogens Zachariassen Opdøl, f. ___ 1680, d. ___ 1755. 

 

153.  Marith Nilsdatter, f. ___ 1680.

 

176.  Hans Torsteinson Nistua Ranem. 

 

177.  Guri Larsdatter.

 

178.  Ole Knutsen Sygard Duås. 

 

179.  Ingeborg Olsdatter Skeid.

 

184.  Ole Pederson, f. ca 1715, d. ___ 1788 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal. 

 

185.  Malene Einarsdotter Duås, f. ___ 1710 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal, d. ___ 1782 i Duås, Tingvoll, Møre og Romsdal.

 

186.  Ole Larsen Sjømæling, f. ___ 1721, d. ___ 1763 i Sjømæling, Nigarden, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

187.  Marit Andersdatter Skeid, f. ___ 1716 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ___ 1759 i Sjømæling, Nigarden, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

192.  Lars Pedersen, f. ___ 1705, d. ___ 1778 i Hagan, Trondenes, Troms. 

 

193.  Maren Bertelsdatter, f. ___ 1711 i Alvestad, Trondenes, Troms, d. ___ 1760 i Hagan, Trondenes, Troms.

 

196.  Hans Eriksen, f. i Nordvik, Trondenes, Troms, d. i Nordvik, Trondenes, Troms.

 

198.  Kristoffer Bertelsen, f. ___ 1699 i Alvestad, Trondenes, Troms, d. ___ 1757 i Grøta, Trondenes, Troms. 

 

199.  Maren Jørgensdatter, f. ___ 1703, d. ___ 1796 i Grøta, Trondenes, Troms.

 

200.  Kornelius Frantssen, f. ___ 1723 i Harstadbotn, Trondenes, Troms, d. ___ 1789 i Harstadbotn, Trondenes, Troms. 

 

201.  Anne Maria Jørgensdatter, f. ___ 1718 i Kilhus, Trondenes, Troms.

 

202.  Gabriel Pedersen, f. ___ 1726 i Harbakken, Trondenes, Troms, d. ___ 1807 i Kilhus, Trondenes, Troms. 

 

203.  Kirsten Kristoffersdatter, f. ___ 1723 i Grøta, Trondenes, Troms, d. ___ 1783 i Harbakken, Trondenes, Troms.

 

208.  Ole Sakariassen, f. ca 1712 i Lillevåg, Ballangen, Nordland, d. 16 jul 1756 i Balstad, Tjeldsund, Nordland. 

 

209.  Maren Mikkelsdatter, f. ca 1711 i Balstad, Tjeldsund, Nordland.

 

210.  Mikkel Nilssen, f. ___ 1733 i Vollstad, Trondenes, Troms, d. ___ 1802 i Vollstad, Trondenes, Troms. 

 

211.  Ingeborg Olsdatter, f. ___ 1733 i Fauskevåg L., Trondenes, Troms, d. ___ 1793 i Vollstad, Trondenes, Troms.

 

212.  Ingebrigt Olsen, f. ___ 1752 i Rendal Ytre, Ringebu, Oppland, d. ___ 1820 i Tennevik, Trondenes, Troms. 

 

213.  Berte Johnsdatter, f. ___ 1755, d. ___ 1811.

 

236.  Anders Jacobsen, f. ___ 1709 i Stunes, Evenes, Nordland, d. 17 apr 1786 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

237.  Dordi Hansdatter, f. ___ 1712 i Stunes, Evenes, Nordland, d. 18 feb 1794 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

238.  Erik Christiansen, f. 18 aug 1728 i Stunes, Evenes, Nordland, d. 16 mar 1784 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

239.  Elen Hansdatter, f. ___ 1747 i Vold, Evenes, Nordland, d. 19 apr 1801 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

248.  Grels Andersson, f. 30 jul 1724 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 18 nov 1770 i Ytterbyn (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

249.  Brita Olofsdotter, f. 1 mai 1724 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1795 i Ytterbyn nr 16 (Målsön=Mårtsön, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

250.  Daniel Olofsson, f. 29 okt 1725 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 3 feb 1815 i Ryssbält nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

251.  Barbro Samuelsdotter, f. 17 jul 1727 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 10 jan 1802 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

252.  Olof Andersson, f. 18 mai 1730 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 16 okt 1810 i Månsbyn nr 11, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

253.  Magdalena Månsdotter, f. feb 1735 i Pålänge nr 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 15 des 1809 i Månsbyn nr 11, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

254.  Grels Olofsson, f. feb 1737 i Gammelgården, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 jan 1778 i Ytterbyn nr 17 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

255.  Anna Persdotter, f. sep 1737 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 1 jan 1824.

 

5. tipp-oldeforeldre

 

264.  Kristen Olsen, f. ___ 1649.

 

266.  Arent Mogensen, f. ___ 1674, d. ___ 1740 i Bygd, Sortland, Nordland.  .

 

267.  Ingeborg Amundsdatter.

 

268.  Nils Torulfsen, f. ___ 1674 i Kvalsauken, Sortland, Nordland, d. ___ 1743. 

 

269.  Synnøve Danielsdatter, f. ___ 1680 i Sandstrand, Sortland, Nordland, d. ___ 1768.

 

270.  Ole Kristensen, f. ___ 1684 i Sortland, Nordland, d. ___ 1739 i Hongfjord, Sortland, Nordland. 

 

271.  Marith Pedersdatter, f. ___ 1677 i Sortland, Nordland, d. ___ 1754 i Hongfjord, Sortland, Nordland.

 

280.  Aksel Nilsen Rasch, d. ___ 1718. 

 

281.  Birgitte Lucie Maria Hansdatter Røst, f. ca 1693 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. 23 jan 1752 i Vebostad, Kvæfjord, Troms. 

 

282.  Rasmus Clementsen Oderup. 

 

283.  Ellen Cathrine NN.

 

284.  Hans Hanssen, f. ___ 1668, d. ___ 1741 i Glein, Dønna, Nordland. 

 

285.  Maren Hansdatter Klæboe, f. ___ 1663 i Vik, Nesna, Nordland, d. ___ 1739 i Glein, Dønna, Nordland.

 

286.  Anders Jensen Schjelderup, f. ___ 1684 i Presteidet, Hamarøy, Nordland, d. ___ 1750 i Fikke, Hamarøy, Nordland. 

 

287.  Siselle Hansdatter Finvegaard, f. ___ 1685 i Finnset, Ness, Hamarøy, Nordland, d. ___ 1751 i Fikke, Hamarøy, Nordland.

 

304.  Zacharias Pedersen Opdøl, f. ___ 1640, d. ___ 1700.

 

369.  Gjertru Olsdotter Heggem, f. ca 1694, d. ___ 1756 i Duås, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

370.  Einar Ellingson Duås, f. ca 1674, d. ___ 1734 i Duås, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

371.  Margrete Nilsdotter.

 

372.  Lars Jonson, f. ___ 1673, d. ___ 1747 i Sjømæling, Nigarden, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

373.  Marit NN, d. ___ 1740 i Sjømæling, Nigarden, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

374.  Anders Ellingson Skei, f. ___ 1673 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ca 1731 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

375.  Kari Olsdatter Larsseter, f. ___ 1690 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ___ 1746 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

386.  Bertel Nilsen, f. ___ 1670 i Alvestad, Trondenes, Troms, d. ___ 1713 i Alvestad, Trondenes, Troms.

 

396.  Bertel Nilsen, (se samme person ovenfor # 386) f. ___ 1670 i Alvestad, Trondenes, Troms, d. ___ 1713 i Alvestad, Trondenes, Troms.

 

398.  Jørgen Pedersen Lind, f. ___ 1675 i Røkenes, Trondenes, Troms, d. ___ 1752 i For, Trondenes, Troms. 

 

399.  Rebekka NN, d. ___ 1706 i For, Trondenes, Troms.

 

400.  Frants Madsen, f. ___ 1680, d. ___ 1746 i Harstadbotn, Trondenes, Troms. 

 

401.  Ingeborg Olsdatter, f. ___ 1692, d. ___ 1770 i Harstad, Troms.

 

402.  Jørgen Pedersen, f. ___ 1687, d. ___ 1771. 

 

403.  Bodil Madsdatter, d. ___ 1745 i Kilhus, Trondenes, Troms.

 

404.  Peder Olsen, f. ___ 1688, d. ___ 1761. 

 

405.  Berte Johnsdatter, f. ___ 1694 i Kilbotn, Trondenes, Troms, d. ___ 1764 i Harbakken, Trondenes, Troms.

 

406.  Kristoffer Bertelsen, (se samme person ovenfor # 198) f. ___ 1699 i Alvestad, Trondenes, Troms, d. ___ 1757 i Grøta, Trondenes, Troms. 

 

407.  Maren Jørgensdatter, (se samme person ovenfor # 199) f. ___ 1703, d. ___ 1796 i Grøta, Trondenes, Troms.

 

416.  Zakarias Povelsen, d. ___ 1776 i Lillevåg, Ballangen, Nordland. 

 

417.  Anne Johnsdatter, d. ___ 1759 i Lillevåg, Ballangen, Nordland.

 

418.  Mikkel Jonsen, f. ___ 1685 i Staksvold, Tjeldsund, Nordland, d. ___ 1718 i Balstad, Tjeldsund, Nordland. 

 

419.  Anna Larsdatter, f. ___ 1688 i Balstad, Tjeldsund, Nordland.

 

420.  Nils Mikkelsen, f. ___ 1704 i Balstad, Tjeldsund, Nordland, d. ___ 1785 i Vollstad, Trondenes, Troms. 

 

421.  Elisabet Selgensdatter, f. ___ 1704 i Vollstad, Trondenes, Troms, d. ___ 1776 i Vollstad, Trondenes, Troms.

 

422.  Ole Kristensen, f. ___ 1666 i Fauskevåg L., Trondenes, Troms, d. ___ 1741 i Fauskevåg, Trondenes, Troms. 

 

423.  Margreta Andersdatter Juul, f. ___ 1691 i Kaldfarnes, Torsken, Troms, d. ___ 1769 i Fauskevåg L., Trondenes, Troms.

 

424.  Ole Audensen, f. i Dalbakk, Ringebu, Oppland. 

 

425.  Mari Gudbrandsdatter.

 

426.  John Olsen, f. ___ 1734 i Dypendal, Ringebu, Oppland, d. ___ 1805 i Atnebroen, Ringebu, Oppland. 

 

427.  Marte Pedersdatter, f. ___ 1733 i Atnebroen, Ringebu, Oppland, d. ___ 1777 i Atnebroen, Ringebu, Oppland.

 

476.  Christian Eriksen, f. ___ 1682 i Stunes, Evenes, Nordland, d. ___ 1769 i Stunes, Evenes, Nordland. 

 

477.  Anna Johnsdatter, f. ___ 1691 i Bjellgam, Evenes, Nordland, d. ___ 1754 i Stunes, Evenes, Nordland.

 

478.  Hans Knutsen, f. ___ 1720 i Lien, Evenes, Nordland, d. ___ 1759 i Vold, Evenes, Nordland. 

 

479.  Kirsten Guldbrandsdatter, f. ___ 1723 i Vold, Evenes, Nordland, d. 8 feb 1798 i Vold, Evenes, Nordland. 

 

496.  Anders Grelsson Ryss, f. 8 jan 1701 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 mar 1737 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

497.  Elin Josefsdotter, f. 20 des 1691 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 18 des 1760 i Ytterbyn nr 12 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

498.  Olof Olofsson, f. 22 des 1691 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 11 jan 1774. 

 

499.  Brita Olofsdotter, f. 14 jan 1686 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 21 des 1732 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

500.  Olof Danielsson, f. des 1704 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 9 feb 1783 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

501.  Katarina Mickelsdotter, f. 28 mar 1696 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 apr 1779 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

502.  Samuel Andersson, f. 30 mai 1686 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ca 1757 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

503.  Brita Jönsdotter, f. ca 1683 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 1 jun 1769.

 

504.  Anders Zakariasson Sör, f. 13 aug 1699 i Vånafjärden nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 5 apr 1760 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

505.  Margareta Olofsdotter, f. 27 mar 1701 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 28 aug 1772 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

506.  Måns Eliasson, f. 9 feb 1708 i Pålänge nr 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 29 apr 1779. 

 

507.  Gertrud Eriksdotter, f. 28 des 1704 i Innanbäcken nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 15 nov 1788.

 

508.  Olof Grelsson Bonde Pål, f. 19 jul 1713 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 26 apr 1767. 

 

509.  Karin Nilsdotter, f. jan 1710 i Ytterbyn nr 13 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 5 des 1779 i Ytterbyn nr 17 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

510.  Per Nilsson, f. 14 nov 1699 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 7 okt 1759 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

511.  Anna Knutsdotter, f. apr 1705 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 nov 1791 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

6. tipp-oldeforeldre

 

536.  Tolluf Olsen, f. ___ 1630 i Hadsel, Nordland. 

 

537.  Maren NN, f. ___ 1635, d. ___ 1720.

 

538.  Daniel Stephensen, f. ___ 1635 i Bygd, Sortland, Nordland, d. ___ 1712. 

 

539.  Berthe Jacobsdatter, f. ___ 1636, d. ___ 1728 i Sandstrand, Sortland, Nordland.

 

542.  Peder Jonsen, f. ___ 1652 i Hongfjord, Sortland, Nordland, d. ___ 1728 i Hongfjord, Sortland, Nordland.  .

 

543.  Marta Olsdatter, f. ___ 1640 i Sortland, Nordland, d. ___ 1728 i Sortland, Nordland.

 

560.  Nils Nilsen Rasch, f. ca 1641, d. ___ 1704. 

 

561.  Nille Nilsdatter, d. ca 1716.

 

570.  Hans Pedersen Klæboe, f. ___ 1632 i Klæbu, Nord-Trøndelag, d. ___ 1719 i Vik, Nesna, Nordland. 

 

571.  Margrethe Johansdatter Grøn, f. ___ 1643 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. ___ 1719 i Vik, Nesna, Nordland.

 

572.  Jens Nilssen Schjelderup, f. 19 jul 1650 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. 20 mai 1706 i Presteidet, Hamarøy, Nordland. 

 

573.  Maritte Nielsdatter, f. ___ 1659 i Trondheim, Sør-Trøndelag.

 

574.  Hans Joensen Finvegaard, f. ___ 1648 i Trondheim, Sør-Trøndelag, d. ___ 1718 i Finnset, Ness, Hamarøy, Nordland. 

 

575.  Maren Hartvigsdatter, f. ___ 1655 i Steigen, Nordland.

 

748.  Elling Andersson Skei, f. ca 1645 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

749.  Marit Størkersdatter Myklebostad, f. ___ 1650 i Myklebostad, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ___ 1688 i Skei, Nistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

750.  Ola Jensson Larsseter, f. ___ 1664 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ca 1740 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

751.  Sigrid Larsdatter.

 

772.  Nils Larsen, f. ___ 1615, d. ___ 1695 i Alvestad, Trondenes, Troms.

 

796.  Peder Hanssen Lind, f. ___ 1642, d. ___ 1721 i For, Trondenes, Troms.

 

810.  John Jakobsen, f. ___ 1640 i Kilbotn, Trondenes, Troms, d. ___ 1703 i Kilbotn, Trondenes, Troms.

 

836.  Joen Hansen, f. ca 1647, d. ca 1665. 

 

837.  Malene Pedersdatter, f. ___ 1655 i Fjelldal, Tjeldsund, Nordland, d. i Staksvold, Tjeldsund, Nordland.

 

838.  Lars Amundsen, f. ___ 1644 i Balstad, Tjeldsund, Nordland. 

 

839.  Anna Hansdatter, f. ca 1650, d. 12 jan 1691 i Balstad, Tjeldsund, Nordland.

 

840.  Mikkel Nilssen, f. ___ 1676 i Balstad, Tjeldsund, Nordland. 

 

841.  Berit Stensdatter, f. ___ 1677 i Hol, Tjeldsund, Nordland.

 

842.  Selgen Madssen, f. ___ 1675 i Brokvik, Trondenes, Troms, d. ___ 1747 i Vollstad, Trondenes, Troms. 

 

843.  Kirsten Kaspersdatter, f. ___ 1666 i Fauskevåg S., Trondenes, Troms, d. i Vollstad, Trondenes, Troms.

 

844.  Kristen Iversen, f. ___ 1634 i Haukebø, Trondenes, Troms, d. ___ 1703 i Fauskevåg, Trondenes, Troms. 

 

845.  NN Kristensdatter, f. i Fauskevåg L., Trondenes, Troms.

 

846.  Anders Nilssen Juul, f. ___ 1665, d. ___ 1712 i Kaldfarnes, Torsken, Troms. 

 

847.  Anne Rasmusdatter, f. ___ 1665.

 

956.  Knut Thorstensen, f. ___ 1695 i Lien, Evenes, Nordland, d. ___ 1763 i Vold, Evenes, Nordland.. 

 

957.  Kirsti Hansdatter, f. ___ 1679 i Lien, Evenes, Nordland, d. ___ 1749 i Lien, Evenes, Nordland.

 

958.  Guldbrand Larsen, f. ___ 1680 i Vold, Evenes, Nordland, d. ___ 1760 i Vold, Evenes, Nordland. 

 

959.  Kirsten Pedersdatter, f. ___ 1678 i Vold, Evenes, Nordland, d. ___ 1760 i Vold, Evenes, Nordland.

 

992.  Grels Grelsson, f. 1 jul 1669 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 apr 1740 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

993.  Kerstin Andersdotter, f. 12 jan 1674 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 mai 1743.

 

994.  Josef Pedersson, d. 30 nov 1728 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

995.  Elisabet Mårtensdotter, f. 3 jan 1669 i Rolfs nr 4 (Grötnäs) (nuv Grytnäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 28 des 1758 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

996.  Olof Olofsson, f. 14 apr 1666 i Ytterbyn (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1754. 

 

997.  Elisabet Larsdotter, f. 13 jun 1669 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 jan 1744 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

998.  Olof Nilsson, f. ___ 1625 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 12 mar 1698. 

 

999.  Margareta Eriksdotter, f. før 1660, d. 4 mai 1740.

 

1000.  Daniel Olofsson, f. 28 jan 1674 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 7 apr 1715 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1001.  Anna Månsdotter, f. ca 1680 i Pålänge nr 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 apr 1715 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1002.  Mickel Eriksson, f. 25 nov 1666 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 31 mar 1731 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1003.  Anna Karlsdotter, f. 5 aug 1666 i Ytterbyn nr 17 (Målsön=Mårtsön, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 des 1745.

 

1004.  Anders Nilsson, f. før 1653 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 26 des 1716 i Kalix kyrka, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1005.  Elisabet Nilsdotter, f. ___ 1649 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 17 okt 1732.

 

1006.  Jöns Eliasson, f. ___ 1658 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1728 i Övermorjerv, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1007.  Barbro Olofsdotter, f. 31 okt 1657 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 29 okt 1730.

 

1008.  Zakarias Svensson Myra, f. 19 mar 1667 i Rian nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 3 des 1726 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1009.  Anna Israelsdotter, f. 13 apr 1670 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 mar 1740.

 

1010.  Olof Karlsson, f. 8 jan 1667 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 aug 1704 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1011.  Karin Olofsdotter, f. ca 1668 i Kyrkobordet, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 21 okt 1708 - ett 19 mai 1730 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1012.  Elias Månsson, f. 2 des 1676 i Pålänge nr 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 7 aug 1716 i Pålänge nr 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1013.  Malin Andersdotter, f. ca 1679 i Jämtön, Råneå sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1719.

 

1014.  Erik Jakobsson, f. 11 jun 1660 i Innanbäcken nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 26 des 1716 i Kalix kyrka, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1015.  Anna Henriksdotter, f. 2 sep 1669 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1726.

 

1016.  Grels Grelsson, (se samme person ovenfor # 992) f. 1 jul 1669 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 apr 1740 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1017.  Kerstin Andersdotter, (se samme person ovenfor # 993) f. 12 jan 1674 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 mai 1743.

 

1018.  Nils Jakobsson, f. 21 des 1684 i Ytterbyn nr 13 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 mar 1761.

 

1019.  Malin Sigfridsdotter, f. 21 sep 1672 i Storön nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 25 mar 1753.

 

1020.  Nils Grelsson, f. i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1753 - ___ 1756 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1021.  Brita Persdotter, f. før 1676, d. 21 jan 1739 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1022.  Knut Persson, f. ca 1678 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 16 mar 1740. 

 

1023.  Elin Johansdotter, f. før 1681, d. 16 mar 1740.

 

7. tipp-oldeforeldre

 

1076.  Stephen Ingebrigtsen, f. ___ 1566, d. ___ 1666.

 

1084.  Jon Johannesen, f. ca 1625 i Sortland, Nordland, d. ___ 1687 i Hongfjord, Sortland, Nordland. 

 

1085.  Marta Olsdatter, f. ca 1616 i Sortland, Nordland, d. ___ 1704 i Sortland, Nordland.

 

1120.  Nils Søffrensen, f. ___ 1588, d. ___ 1675. 

 

1121.  Gjertrud Pedersdatter, f. i Vebostad, Kvæfjord, Troms.

 

1140.  Peder Hanssen Klæboe Trane, f. ca 1607 i Spjelkavik, Møre og Romsdal. 

 

1141.  Anna Hansdatter.

 

1144.  Nils Pedersen Schjelderup, f. ___ 1611 i København, Danmark, d. 3 okt 1652 i Trondheim, Sør-Trøndelag. 

 

1145.  Anne Andersdatter Helkande, f. ___ 1627, d. ___ 1664.

 

1150.  Hartvig Arentsen, f. ___ 1611 i Hamarøy prestegård, Hamarøy, Nordland. 

 

1151.  Ingeborg Hansdatter Blix, f. 5 feb 1632 i Bodin prestegård, Bodø, Nordland, d. 5 feb 1714 i Laskestad prestegård, Steigen, Nordland.

 

1500.  Jens Larsson Setter, f. ca 1615 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ___ 1688 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal. 

 

1501.  Kari Olsdatter Heggem, f. ___ 1635 i Heggem, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. ___ 1682 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

1620.  Jakob Rasmussen, f. ___ 1592, d. ___ 1673. 

 

1621.  Ragnhild Johnsdatter, f. ___ 1600 i Kilbotn, Trondenes, Troms, d. i Kilbotn, Trondenes, Troms.

 

1672.  Hans Jonsen, f. ___ 1615, d. ___ 1665.

 

1673.  Else NN, d. i Tjeldnes, Tjeldsund, Nordland.

 

1674.  Peder Taraldsen, f. ca 1612, d. ___ 1692 i Kongsvik, Tjeldsund, Nordland. 

 

1675.  NN Mikkelsdatter, f. i Fjelldal, Tjeldsund, Nordland, d. i Fjelldal, Tjeldsund, Nordland.

 

1676.  Amund Gulbrandsen, f. ___ 1590, d. ___ 1655. 

 

1677.  Marit Sjursdatter, f. ___ 1621 i Ulvik, Tjeldsund, Nordland, d. i Balstad, Tjeldsund, Nordland.

 

1680.  Nils Jonsen, f. ca 1632 i Heggstad, Lødingen, Nordland, d. ___ 1700 i Heggstad, Lødingen, Nordland. 

 

1681.  Maren Cristensdatter.

 

1682.  Sten Pedersen, f. ___ 1640 i Hol, Tjeldsund, Nordland, d. ___ 1717. 

 

1684.  Mads Larssen, f. ___ 1630, d. ___ 1703 i Brokvik, Trondenes, Troms. 

 

1685.  Anne Jensdatter Mørch, d. ___ 1711 i Brokvik, Trondenes, Troms.

 

1686.  Kasper Trondsen, f. ___ 1595 i Sand, Tjeldsund, Nordland, d. ___ 1685 i Fauskevåg S., Trondenes, Troms.

 

1687.  Margrethe NN, f. ___ 1635, d. i Fauskevåg, Trondenes, Troms.

 

1688.  Iver Olsen, f. ___ 1600, d. ca 1653 i Gausvik, Trondenes, Troms. 

 

1690.  Kristen Rasmussen, f. ___ 1600, d. ___ 1649 i Fauskevåg L., Trondenes, Troms. 

 

1691.  Synnøve, f. ___ 1600.

 

1694.  Rasmus Madsen Brems, f. ca 1600 i Bjarkøy, Troms, d. i Slagstad, Bjarkøy, Troms.

 

1912.  Thorsten Olsen, f. i Lien, Evenes, Nordland.

 

1984.  Grels Larsson, f. ca 1630 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 mai 1698 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1985.  Anna Henriksdotter, f. ___ 1631 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 jun 1696.

 

1986.  Anders Jönsson, f. før 1652, d. apr 1679 i Ripa, Åhus sn, Skåne, Sverige. 

 

1987.  Margareta Eriksdotter, f. ca 1640 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 25 mai 1730.

 

1988.  Peder Josefsson, f. ca 1623 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. mai 1696 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1989.  Barbro Larsdotter, f. ca 1628 i Ytterbyn nr 11 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. apr 1689 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1990.  Mårten Olofsson, f. før 1645, d. apr 1672 i Rolfs nr 4 (Grötnäs) (nuv Grytnäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1991.  Elin Nilsdotter, f. før 1645 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1705.

 

1992.  Olof Jönsson, f. ___ 1617 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 12 jul 1697. 

 

1993.  Elin Svensdotter, d. 30 okt 1696.

 

1994.  Lars Nilsson, f. før 1647 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 apr 1697 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1995.  Kerstin Karlsdotter, f. ca 1649 i Vånafjärden nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 mar 1709 i Bondersbyn, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

1996.  Nils Björnsson, f. ___ 1594 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1642 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

1997.  Anna NN, f. før 1605, d. 26 jan 1677.

 

2000.  Olof Nilsson, f. ca 1618 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 9 feb 1715 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2001.  Brita Danielsdotter, f. før 1637 i Ytterbyn nr 14 (Målsön=Mårtsön, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 6 sep 1684 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2002.  Måns Jakobsson, f. ___ 1632 i Siknäs nr 1, Nederkalix, Norrbottn, Sverige, d. 2 feb 1720. 

 

2003.  Karin Eliasdotter, f. ca 1646 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 jun 1723.

 

2004.  Erik Olofsson, f. før 1622 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 24 mai 1685 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2005.  Anna Nilsdotter, f. før 1632 i Innanbäcken nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 25 jul 1697.

 

2006.  Karl Nilsson, f. ___ 1649, d. før 1700. 

 

2007.  Margareta Persdotter, f. ___ 1641 i Bondersbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2008.  Nils Abrahamsson, f. før 1629 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 jun 1696 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2009.  Karin Andersdotter, f. før 1629, d. 24 feb 1694 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2010.  Nils Nilsson, f. ___ 1621 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. feb 1676 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2011.  Elisabet Eriksdotter, f. før 1625 i Korpikå, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. mai 1682 i Börjelsbyn, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2012.  Elias Jönsson, f. ___ 1616 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 17 feb 1700 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2013.  Karin Nilsdotter, f. ___ 1614 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 26 mai 1697 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2014.  Olof Nilsson, (se samme person ovenfor # 2000) f. ca 1618 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 9 feb 1715 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2015.  Brita Danielsdotter, (se samme person ovenfor # 2001) f. før 1637 i Ytterbyn nr 14 (Målsön=Mårtsön, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 6 sep 1684 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2016.  Sven Pedersson, f. før 1537 i Gammelgården nr 10 (Björknäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 jul 1677 i Landskrona, Skåne. 

 

2017.  Klara Bertilsdotter, f. ett 1629 i Rian, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 okt 1716 i Månsbyn nr 9 (Myran), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2018.  Israel Olofsson, f. før 1637 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 18 jul 1696 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2019.  Karin Jönsdotter, f. ca 1638 i Gammelgården nr 8, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 apr 1710 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2020.  Karl Persson, f. ca 1647 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 28 nov 1696 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2021.  Margareta Andersdotter, f. ___ 1645 i Gammelgården nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. des 1719.

 

2022.  Olof Persson, f. før 1637, d. 10 des 1689 i Kyrkobordet, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2023.  Anna NN, f. før 1637, d. 21 mar 1696.

 

2024.  Måns Jakobsson, (se samme person ovenfor # 2002) f. ___ 1632 i Siknäs nr 1, Nederkalix, Norrbottn, Sverige, d. 2 feb 1720. 

 

2025.  Karin Eliasdotter, (se samme person ovenfor # 2003) f. ca 1646 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 22 jun 1723.

 

2026.  Anders Zakariasson, f. ca 1635 i Jämtön, Råneå sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1696. 

 

2027.  Margareta Eriksdotter, f. ca 1635 i Högsön nr 3, Råneå sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 feb 1717.

 

2028.  Jakob Persson, f. før 1640 i Innanbäcken nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. okt 1678. 

 

2029.  Karin NN, f. før 1640, d. 13 nov 1697.

 

2030.  Henrik Eriksson, f. ___ 1634 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 5 jun 1697 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2031.  Brita Nilsdotter, f. ___ 1634, d. 5 jun 1697.

 

2036.  Jakob Nilsson, f. 5 feb 1660 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. sep 1692 i Ytterbyn nr 13 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2037.  Elisabet NN, d. sep 1692 i Ytterbyn nr 13 (Holmen, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2038.  Sigfrid Eriksson, f. før 1650 i Torneå, Lappland, Finland (då Sverige), d. 10 jul 1675 i Storön nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2039.  Anna Olofsdotter, f. ca 1654 i Storön nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 23 okt 1733 i Storön nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

2040.  Grels Larsson, (se samme person ovenfor # 1984) f. ca 1630 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 14 mai 1698 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2041.  Anna Henriksdotter, (se samme person ovenfor # 1985) f. ___ 1631 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 jun 1696.

 

2044.  Per Knutsson, f. før 1652 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 18 jan 1727 i Råneå sn, Norrbotten, Sverige. 

 

2045.  Brita NN.

 

8. tipp-oldeforeldre

 

2170.  Ole Paulsen, f. ca 1586 i Bergen, Hordaland.

 

2240.  Søffren Jensen, f. før 1617 i Hunstad, Kvæfjord, Troms. 

 

2241.  Kirsten NN.

 

2280.  Hans Simonsen, f. ___ 1570 i Haderslev, Slesvig, Danmark, d. ___ 1618 i Spjelkavik, Møre og Romsdal. 

 

2281.  Karine Michelsdatter Jude, f. ca 1562 i Stavanger, Rogaland, d. ca 1640 i Stavanger, Rogaland.  

 

2288.  Peder Jenssen Schjelderup, f. 7 sep 1571 i Bergen, Hordaland, d. 27 sep 1646 i Trondheim, Sør-Trøndelag. 

 

2289.  Anna Nielsdatter Holch, f. ___ 1580 i Tønsberg, Vestfold, d. ___ 1612 i København, Danmark.

 

2302.  Hans Lauritsen Blix, f. 28 jul 1596 i Åkereng, Sunne, Jämtland, Sverige, d. 27 jun 1666 i Bodin prestegård, Bodø, Nordland. 

 

2303.  Ingeborg Kjerstin Svendsdatter, f. ca 1603 i Verdal, Nord-Trøndelag, d. ca 1688 i Bodø, Nordland.

 

3000.  Lars Jensson Setter, d. ___ 1665 i Larssetra, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

3002.  Ola Olson Heggem, f. ca 1610 i Heggem, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal, d. i Heggem, Oppistua, Gjemnes, Møre og Romsdal.

 

3242.  John Edissen, f. ___ 1575, d. ___ 1635 i Kilbotn, Trondenes, Troms. 

 

3243.  NN, f. ___ 1575.

 

3350.  Mikkel Pedersen, d. i Fjelldal, Tjeldsund, Nordland.

 

3360.  John Pedersen, f. ca 1612 i Heggstad, Lødingen, Nordland, d. før 1688 i Heggstad, Lødingen, Nordland. 

 

3361.  Mette Nielsdatter.

 

3370.  Jens Nielsen Mørck, d. ___ 1701 i Kabelvåg, Vågan, Nordland. 

 

3371.  Ingeborg Corneliusdatter.

 

3372.  Trond Olsen, f. ___ 1560 i Hernes, Salten, Nordland, d. ca 1644. 

 

3373.  Marit Gregersdatter.

 

3968.  Lars Nilsson, f. ___ 1607 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. apr 1689 i Ryssbält nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3969.  NN Nilsson, f. før 1610.

 

3970.  Henrik Vastesson, f. før 1594 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1631 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3971.  Margareta Larsdotter, d. 28 feb 1680 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3974.  Erik Andersson, f. ___ 1597 i Högsön, Råneå sn, Norrbotten, Sverige, d. 28 apr 1667 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3975.  Brita Olofsdotter, f. før 1613 i Pålänge nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 6 apr 1679.

 

3976.  Josef Pedersson, f. ca 1581 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 mai 1670 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3977.  NN, f. ___ 1596, d. des 1665 i Pålänge nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3978.  Lars Andersson, f. før 1610. 

 

3979.  Gunilla NN, f. før 1610, d. 18 nov 1686 i Ytterbyn (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3980.  Olof Mårtensson, f. ___ 1618 i Rolfs nr 4 (Grötnäs) (nuv Grytnäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 8 jun 1695 i Rolfs nr 4 (Grötnäs) (nuv Grytnäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3981.  Elisabet NN, f. før 1625, d. 12 jan 1695 i Rolfs nr 4 (Grötnäs) (nuv Grytnäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3982.  Nils Nilsson, (se samme person ovenfor # 2010) f. ___ 1621 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. feb 1676 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3983.  Elisabet Eriksdotter, (se samme person ovenfor # 2011) f. før 1625 i Korpikå, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. mai 1682 i Börjelsbyn, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3984.  Jöns Olofsson, f. ___ 1581 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 17 jul 1675 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3985.  NN, f. før 1597, d. ___ 1639 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3988.  Nils Nilsson, (se samme person ovenfor # 3982) f. ___ 1621 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. feb 1676 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3989.  Elisabet Eriksdotter, (se samme person ovenfor # 3983) f. før 1625 i Korpikå, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. mai 1682 i Börjelsbyn, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

3990.  Karl Pedersson, f. ca 1597 i Vånafjärden nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1671 i Vånafjärden nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

3991.  Karin Nilsdotter.

 

3992.  Björn Nilsson, f. ___ 1548 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1621. 

 

3993.  Margareta NN, f. før 1574, d. før 1611 i Pålänge nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4000.  Nils Göransson, f. ___ 1595 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 des 1663 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4001.  Gölin Olofsdotter, f. ___ 1595 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 25 jan 1681 i Ryssbält, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4002.  Daniel Olofsson, f. før 1605 i Ytterbyn nr 14 (Målsön=Mårtsön, nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1671.

 

4004.  Jakob Eriksson, f. ___ 1605 i Siknäs nr 1, Nederkalix sn, Norrbottn, Sverige, d. 15 jun 1689 i Siknäs nr 1, Nederkalix sn, Norrbottn, Sverige. 

 

4005.  Anna NN, d. 7 jan 1671 i Siknäs nr 1, Nederkalix sn, Norrbottn, Sverige.

 

4006.  Elias Jönsson, (se samme person ovenfor # 2012) f. ___ 1616 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 17 feb 1700 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4007.  Karin Nilsdotter, (se samme person ovenfor # 2013) f. ___ 1614 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 26 mai 1697 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4008.  Olof Eriksson, f. før 1581 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1645 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4009.  Ingrid NN, f. før 1581, d. 25 jul 1663 i Ryssbält nr 4, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4010.  Nils Hansson, f. ___ 1580 i Innanbäcken nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 15 sep 1677 i Innanbäcken nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4011.  NN, d. 14 feb 1674 i Innanbäcken nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4014.  Peder Påvelsson, f. før 1559 i Yttermorjärv nr 1 (nuv Forsbyn), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. før 1672.

 

4015.  NN Olofsdotter, f. før 1603, d. mai 1672.

 

4016.  Abraham Jakobsson, f. før 1609 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1628. 

 

4017.  NN, d. før 1647.

 

4020.  Nils Henrikson, f. ca 1570 i Börjelsbyn nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 29 okt 1665.

 

4021.  Ingrid NN, f. før 1597, d. 23 jan 1676.

 

4024.  Jöns Sunesson, f. ___ 1587, d. 21 nov 1674 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4025.  Elin Nilsdotter, f. ___ 1594, d. nov 1679 i Övermorjärv 6, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4026.  Nils Göransson, (se samme person ovenfor # 4000) f. ___ 1595 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 27 des 1663 i Ryssbält nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4027.  Gölin Olofsdotter, (se samme person ovenfor # 4001) f. ___ 1595 i Ytterbyn nr 4 (nu Kalix-Nyborg), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 25 jan 1681 i Ryssbält, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4032.  Per Eriksson, f. ___ 1611 i Gammelgården nr 10 (Björknäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1648.

 

4034.  Bertil Jönsson, f. ___ 1621 i Rolfs nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1656. 

 

4035.  Margareta NN, f. før 1622, d. 26 mar 1687.

 

4036.  Olof Andersson, f. ___ 1594, d. 8 apr 1666 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4037.  Karin Karlsdotter, f. før 1603 i Stråkanäs nr 5 (Nynäs), Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 24 feb 1667 i Stråkanäs nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4038.  Jöns Eriksson, f. ___ 1597 i Gammelgården nr 8, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 3 feb 1684 i Gammelgården nr 8, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4039.  Ingeborg Nilsdotter, d. 22 feb 1703 i Gammelgården nr 8, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4040.  Peder Olofsson, f. før 1626 i Månsbyn nr 5, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 1 aug 1696. 

 

4041.  Karin Karlsdotter, f. i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ett 1685.

 

4042.  Anders Olofsson, f. ___ 1621 i Gammelgården nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 31 mai 1685 i Gammelgården nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4043.  Margareta Märetolofsdotter, f. ___ 1620, d. ___ 1696 i Gammelgården nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4052.  Zakarias Persson, f. ca 1587, d. des 1662. 

 

4053.  Margareta Jönsdotter.

 

4054.  Erik Pedersson, f. ca 1597 i Råneå sn, Norrbotten, Sverige, d. mar 1681 i Högsön nr 3, Råneå sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4055.  Margareta Davidsdotter, d. før 1643 i Högsön nr 3, Råneå sn, Norrbotten, Sverige.

 

4056.  Peder Jakobsson, f. ___ 1613 i Innanbäcken nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 16 jun 1688. 

 

4057.  Elin NN, f. før 1620, d. 28 sep 1681.

 

4060.  Erik Henriksson, f. ___ 1614 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 4 feb 1666 i Korpikå nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4061.  NN, f. før 1618, d. 5 mar 1698.

 

4072.  Nils Abrahamsson, (se samme person ovenfor # 2008) f. før 1629 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 2 jun 1696 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4073.  Karin Andersdotter, (se samme person ovenfor # 2009) f. før 1629, d. 24 feb 1694 i Innanbäcken nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4078.  Olof Olofsson, f. før 1634, d. ett 1657. 

 

4079.  Malin Isaksdotter, f. før 1632 i Storön nr 2, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. 13 jan 1694 i Storön nr 3, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

4088.  Knut Karlsson, f. før 1624 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige, d. ___ 1673 - ___ 1689 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige. 

 

4089.  Brita Johansdotter, f. før 1624, d. ___ 1673 i Månsbyn nr 1, Nederkalix sn, Norrbotten, Sverige.

 

14apr2016


 

 

 

[Home] [Skole/Jobb] [Hobby] [Foto] [Linker] [Slektsgransking]

Copyright (c) 2016 LA2MV.
la2mv@amsat.org